• WAKACJE!!!

• 26.06.2023
        •  Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od nauki, dzwonków i porannego wstawania.

Dziękując za wysiłek i współpracę życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły, by nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze na złocistych plażach, w górach czy nad jeziorami.

Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 pod hasłem

„Ważne są jeszcze te dni, których jeszcze nie znamy”

W tym dniu żegnaliśmy nie tylko uczniów klasy ósmej, ale również Hannę Fereniec, która przez siedem lat była dyrektorem naszej szkoły.

Pani Haniu DZIĘKUJEMY

• Uroczyste Zakończenie I etapu edukacyjnego przez uczniów klasy III

• 26.06.2023
        • 21.06.2023 odbyło się uroczyste zakończenie I etapu edukacyjnego- czyli ukończenie klasy III.

Uczniowie wraz z wychowawczynią panią Ditgard Lasek przygotowali część artystyczną dla rodziców, pracowników, nauczycieli.

Można było obejrzeć talenty sportowe, taneczne, oraz wokalne

•      Uroczyste pożegnanie uczniów klasy VIII.

• 14.06.2023
        •       Dnia 13.06.2023r. odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klasy VIII.

Przyszli absolwenci zaprezentowali swoje zdolności aktorskie , wokalne i taneczne .

To była ich ostatnia ……..część artystyczna w naszej szkole .

Dziękujemy bardzo i życzymy dalszych sukcesów już w nowych szkołach.

Powodzenia .

Bożena Szulc

• Wycieczka do Gdańska

• 11.06.2023
        • 5 czerwca uczniowie klas I-IV uczestniczyli w wycieczce do Gdańska.

Dzieci zobaczyły największa w Europie wystawę budowli z klocków Lego.

Ponad 5 milionów klocków Lego zużyto na przygotowanie tej  wyjątkowej wystawy.  Aby podziwiać konstrukcje, wśród których na największą – na pojazd Batmana – zużyto ponad 900 tysięcy klocków. Batmobil został wykonany w skali 1:1 i mierzy przeszło 7 metrów!

Uczniowie podziwiali figury bądź sceny ze swoich ulubionych bajek i filmów. Pokemony, postaci z Minecrafta, czy Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Zamek, w którym uczył się Harry Potter, mierzy ponad 2 metry, a zbudowany został z ponad 100 tysięcy klocków. D

Dzieci mogły również samodzielnie budować swoje dzieła podczas zajęć warsztatowych.

Następnie odwiedziliśmy ZOO.

Największą atrakcją było jednak nasze Morze Bałtyckie i możliwość "spacerku" w słonej wodzie. :)

Było bardzo wesoło i słonecznie, a radość dzieci ogromna. :)

• Dzień Patrona

• 14.06.2023
        • „Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz, jeśli nie wie – wytłumacz, jeśli nie może – pomóż.”

2 czerwca to w naszej szkole wyjątkowy dzień. Dokładnie 5 lat temu nadano jej imię Janusza Korczaka. Od tamtej pory uroczyście upamiętniamy postać przyjaciela i nauczyciela dzieci.