• Gratulacje dla Absolwentów Klasy Ósmej Szkoły Podstawowej   im. Janusza Korczaka w Sorkwitach
        • Gratulacje dla Absolwentów Klasy Ósmej Szkoły Podstawowej  im. Janusza Korczaka w Sorkwitach

• 06.07.2023
        • Drodzy Absolwenci Klasy Ósmej!

Serdecznie Wam gratulujemy uzyskanych dobrych wyników z egzaminu ósmoklasisty, zwłaszcza bardzo wysokich z matematyki (szósty stanin), które są wyższe od wyników w województwie i kraju.

Jesteśmy niezwykle dumni, że taka zdolna młodzież uczęszczała do naszej szkoły.

Składamy Wam wyrazy uznania za dotychczasowe osiągnięcia. Wyniki egzaminu świadczą  o Waszej wytężonej pracy, rzetelnym wykonywaniu obowiązków i stałym pogłębianiu wiedzy.

Szkoła w Sorkwitach to miejsce przyjazne uczniom, mało liczne klasy, indywidualne podejście do każdego ucznia, ogromne zaangażowanie kadry pedagogicznej, to wszystko sprzyja osiągnięciu sukcesu, ale przede wszystkim to Wasza zasługa,Drodzy Ósmoklasiści.

Szanowni Nauczyciele przedmiotów egzaminacyjnych bardzo Wam dziękujemy za ogromny trud włożony w przygotowanie uczniów do egzaminu, cierpliwość, wytrwałość, rzetelność, natomiast Rodzicom dziękujemy za życzliwość i współpracę.

Absolwentom życzymy powodzenia w nowych szkołach, a Nauczycielom, Rodzicom oraz wszystkim Uczniom udanego wypoczynku w czasie wakacji.

Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej

im. Janusza Korczaka w Sorkwitach