• Dzień Dinozaura

• 25.02.2024
        • Dinozaury wyginęły miliony lat temu, ale wciąż fascynują kolejne pokolenia do tego stopnia, że w kalendarzu świąt nietypowych poświęcono im specjalny dzień.

Nasi uczniowie z klas I-III  obchodzili ich święto 23 lutego.

Sami zobaczcie jaką fantastyczną mieli przygodę :) :)

• Dzień Kota

• 25.02.2024
          • „ Koty dodają energii, prowokują do śmiechu, wspaniale nadają się do przytulania, niemal zawsze są co najmniej śliczne, a czasami wręcz piękne.”

Roger Caras

16 lutego nasza szkoła zamieniła się w „koci dom”. Poprzebierani uczniowie klas I-III  obchodzili  Dzień Kota.  Dzień ten ma na celu uwrażliwienie dzieci na znaczenie tych zwierząt w życiu człowieka. Podczas zajęć  dzieci obejrzały film edukacyjny o kotach. odgadywały  zagadki oraz wykonały prace plastyczne o "kociej" tematyce.

A tak to wyglądało....:)

• PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE „DOKTOR I JEGO ZWIERZĘTA”

• 25.02.2024
        • 14 lutego uczniowie klas I-IV wybrali się wraz z wychowawcami na przedstawienie teatralne „Doktor i jego zwierzęta” wystawione przez Narodowy Teatr Edukacji im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu.

Celem spektaklu „Doktor i jego zwierzęta” było rozbudzenie zainteresowań teatralnych dzieci. Spektakl ukazał dzieciom życzliwą postawę głównego bohatera, zarówno w stosunku do ludzi jak i zwierząt. Podkreślił istotną rolę przyjaźni w życiu człowieka, a także rolę bezinteresownej pomocy, szacunku i tolerancji.

Wspaniała gra aktorska, barwne stroje, efekty specjalne oraz ciekawie przedstawiona fabuła wzbudziły u dzieci wiele pozytywnych emocji.Było to piękne, barwne widowisko połączone ze świetną muzyką.

• Gramy dla WOŚP!!!

• 25.02.2024
        • W tym roku kwestowaliśmy wspólnie z nauczycielami, rodzicami, uczniami i urzędnikami w Sorkwitach. Podczas wielkiego finału nie zabrakło nas w siedzibie OSP w Sorkwitach. Wspólnie bawiliśmy się, graliśmy w gry, układaliśmy puzzle i robiliśmy bransoletki. Przygotowaliśmy słodkości i dary na licytację. Dziękujemy za zaangażowanie i liczymy na Was w przyszłym roku.

SIEMA!!!!