• Ewaluacja Programu

Aktywna Tablica

W dniach 23,30. 05. 2022 r. miały miejsce ostatnie w  roku szkolnym spotkania sieci współpracy i samokształcenia. Uczestnicy sieci chętnie podzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat współpracy. Informacje te na pewno wspomogą nas w dalszej współpracy.
          Na koniec spotkania uczestnicy wypełnili podsumowującą ankietę, która dotyczyła pracy sieci. Wynika z niej, iż wszyscy nauczyciele i dyrektorzy są zadowoleni z uczestnictwa sieci. Nauczyciele stwierdzili także, że dzięki tym spotkaniom otrzymali nowe pomysły do własnej pracy, zaszła wymiana doświadczeń oraz nastąpił ich rozwój osobisty. Wszyscy poszerzyli wiedzę na temat narzędzi TIK, programów multimedialnych. Ważnym aspektem działalności sieci była możliwość poznania nauczycieli z innych szkół oraz nawiązania z nimi współpracy. W opinii wszystkich specjalistów wynika, iż praca na nowych narzędziach w ramach realizacji Programu, była ciekawa, inspirująca, będzie stałym elementem zajęć w kolejnych latach pracy. Z obserwacji postępów edukacyjnych wśród uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych znacznie wzrosło zaangażowanie i motywacja na zajęciach. Uczniowie pracują chętnie, wykonują więcej ćwiczeń, dokonują samokontroli, odnoszą sukcesy.