• ZAJĘCIA W RAMACH PROGRAMU

• 26.09 klasa V na warsztatach z drukarki 3d - laboratorium przyszlosci wykonała pierwszy wydruk testowy.

Klocki LEGO

Audio-Wideo

INFORMACJE: 24.10.22 GODZ. 16.30

2 minuta

Na  zajęciach drukowaliśmy litery dla klas 1-3 które projektowaliśmy w ostatnim czasie. Uczniowie projektowali od podstaw zasuwkę oraz zapoznali się z różnymi rodzajami filamentów.

Spotkania z Photonem

28.11 Zajęcia z drukarki 3D z klasą V. Projekt zimowej makiety w aplikacji tinkercad. Przygotowanie wybranego elementu do druku w programie Flashforge.

9.01 Zajęcia z drukarki 3D z klasą V. Uczniowie zmierzyli się z zaprojektowaniem zapinki w aplikacji tinkercad. Następnie rozmawialiśmy o trudnościach, jakie możemy napotkać, drukując elementy, które razem mają tworzyć jeden mechanizm.

15.02 Zajęcia Drukarka 3D - laboratorium klasa 6. Poznajemy możliwości aplikacji tinkercad oraz budowę drukarki 3D.

Poznajemy Planety - zajęcia z Photonem

Zajęcia z Photonem - Wyścigi Kto szybciej, kto więcej!

Labirynt - zajecia z Photonem

Laboratorium przyszłości - Drukarka 3D zajecia z klasą 6. Nasi uczniowie zmierzyli się z zaprojektowaniem 3D pisanki. Następnie wybrali i wydrukowali jeden projekt.

Zajęcia laboratorium przyszłości- drukarka 3D. Uczniowie klasy 5 tworzyli własne gry planszowe oraz zaprojektowali pionki w aplikacji Tinkercad.

Uczniowie klasy 5 projektowali breloki do kluczy. Każdy uczeń planował swój brelok na kartce papieru, następnie projektował go w aplikacji Tinkercad i na koniec przygotował do druku w programie Flashforge. Na najbliższych zajęciach wydrukujemy nasze projekty.

Listopad Drukarka 3D

Grudzień  2023 Drukarka 3D